Otobüslerde yer bulunmuyor

Otobüslerde yer bulunmuyor
Ramazan ayının 1 Eylülde başlaması nedeniyle yaz tatilini yarıda kesen çok sayıda kişi bayram tatilini bekliyor.Abone olBu yıl 9 güne çıkarılması beklenen Ramazan Bayramı tatili için otobüslerin doluluk oranları yüzde 90'a ulaştı.

Bayramda hem yakınlarını ziyaret etmeyi, hem de 3-4 gün de olsa sahil kesimlerinde tat maryland seo il yapmayı planlayan aileler, bugünden planlarını yapmaya başladı. Bazı aileler, tatil yolculuğunda kendi araçlarını, bazıları da yolların kalabalık olacağı düşüncesiyle toplu ulaşım araçlarını tercih edecek.

Toplu ulaşım araçlarıyla tatile gidecek ailelerin gidiş ve dönüş için biletlerini bugünden almaları gerekiyor.

Özkaymak Turizmin yetkilileri, bayram öncesi 26-27 Eylül ve bayram dönüşü 4-5 Ekim için yoğun talep aldıklarını belirterek, otobüslerindeki doluluk oranlarının yüzde 90'a ulaştığını söyledi.

Özellikle dönüş için çok talep aldıklarını ifade eden yetkililer, bayram dönemi için gelen talebe göre ek sefer çıkarmayı planladıklarını bildirdi.

Metro Turizm yetkilileri ise sefer düzenledikleri heryere eşit yoğunlukta talep olduğunu vurgulayarak, ''Bizde ortalama yoğunluk yüzde 45 civarında. Rezervasyon yaptıran fazla ama bunları bu orana dahil etmedik. Yoğunluk çok olursa ek seferlerle talebi karşılamaya çalışacağız'' dedi.


Kategori : GÜNCEL