Erdoğandan zehir gibi sözler!

Erdoğandan zehir gibi sözler!
Başbakan Erdoğan, Şişli'de yine CHP ve Aydın Doğan'ı eleştirdi. Erdoğan, dünkü eleştirilerine bugün de devam etti!Abone olBaşbakan Erdoğan'ın Aydın Doğan ve Grubuyla ilgili eleştirilerine bugün de devam etti. Partisi'nin Şişli ilçe kongresinde partililere seslenen Erdoğan, Doğan'ı taraf davranmak ve çıkarları için medya aracılığıyla iktidarlara baskı kurmakla suçladı.

Erdoğan, AK Parti Şişli İlçe Teşkilatı'nın Grand Cevahir Kongre Merkezi'nde düzenlenen 3. Olağan İlçe Kongresi'nde yaptığı konuşmada, kongrenin Türk demokrasisi için hayırlı olması di alaska seo leğinde bulundu.

Partililerin tezahüratları ve sevinç gösterisiyle sık sık konuşması bölünen Erdoğan, ''Sizlerin bu coşkusu, bu ülkenin makus talihini özellikle yenme gayreti sebebiyle kötü günlerini geride bırakmasının anahtarı olmuştur. Sizler bu ülkede karamsarlığı yendiniz. Sizler bu ülkede kördüğümü çözdünüz. Sizler herkesin bu ülkeye dair umutlarının tükendiği bir zamanda aşılmaz gibi görünen sorunları aşmanın yolu olarak siyaseti tercih ettiniz. Demokrasinin, hukukun, güvenin, istikrarın, refahın, kalkınmanın yolunu sizler açtınız'' diye konuştu.

Erdoğan'ın bugünkü Şişli konuşmasındaki Doğan eleştirilerinin satır başlıkları ise şöyle;

Baykal'ı yarım ağızla eleştiriyorsun: Ben dün anlattım sonra Aydın Doğan alelacele birşeyler hazırlamış. Diyor ki, biz Baykal'ın mal varlığını tam olarak iki yıl önce açıkladık.

Yok biz diyoruz ki hayır siz, bunları kerhen yaptınız. Sorarlarsa bizde yazmıştık demek için yaptınız. Diğer gazetelerinde neredeydi o zaman. Sonra arşivler sizi mahçup etti. Baykal'ın "yarım açıkladığı" malvarlığını sanki tam gibi açıklayıp benimle karşılaştırdınız. Araştırmacı gazeteciliğiniz Baykal'a kadar mıydı?

Baykal ile ilgili tarla mevzusunu bazıları verirken siz yokmuş gibi davrandınız.

Siz iftiraları internetten mi yaptınız?!: Dünkü gazeteler herkesin gözü önündeyken Gaziantep Belediye Başkanı'y ile Aydın Doğan konuştu ve dedi ki bu kadar olduğunu bilmiyoruk. Daha düne kadar Milliyet, kalkıp bu yalanı hala sürdürdü. Radikal dün kalkıp bu haberi yalanlıyor ve özür diliyor; ancak aynı gün Milliyet kalkıp eleştiriyor. Bu nasıl bir iş yahu! İftaralarınızı da internetten mi yalanlamıştınız.Kategori : POLİTİKA