Türkiyede oruç tutan azaldı mı?

  • Ana Sayfa
  • Türkiyede oruç tutan azaldı mı?
Türkiyede oruç tutan azaldı mı?
Türkiye'de namaz kılan, oruç tutan ve örtünen kişi sayısı giderek azalıyor. Yerel seçimlerde ise AK Parti zafer kazanabilir.Abone ol

A-G Araştırma şirketinin kamuoyu yoklamasından sürpriz sonuç: Türkiye aslında muhafazakarlaşmıyor. Türkiye'de her geçen gün oruç tutan, namaz kılan ve örtünün kişi google remarketing sayısı giderek azalıyor.

"Türkiye, ılımlı islam devletine doğru gidiyor diyenlerin aksine, ülke aslında modernleşiyor. Bizdeki muhafazakarlık özde değil sözde! Bu sözlerin sahibi ise, bu konuda çok yeni bir araştırma yapan A-G'nin sahibi Adil Gür...

Araştırmaya göre, eğitim ve gelir seviyesi yükseldikçe, insanların hayata bakışı değişiyor. Örneğin flörte kesinlikle karşı çıkanlar zenginleştikçe kadın-erkek ilişkilerine daha olumlu bakmaya başlıyor.

AK Parti dağdaki çobanla kazanır!
Adil Gür'e göre bir hafta sonra seçim olsa İstanbul ve Ankara'da dağdaki çobanı bile aday gösterse AK Parti bu iki şehirde seçimleri rahatlıkla kazanabilir. AK Parti'nin yerel seçimlerde mevcut partiler karşısında kaybetme ihtimali ise neredeyse sıfır! Yine aynı araştırmaya göre CHP son aylarda seçmenden iki puan kazanmış durumada., MHP ise kaybediyor.

Neşe Düzel/ TarafKategori : GÜNCEL