Emin Çölaşanın kehaneti

Emin Çölaşanın kehaneti
Doğan medyası ile AK Parti arasındaki kavganın galibi kim olur? Aydın Doğan'ın eski çalışanının tahmini var.Abone ol"Emin Çölaşan'a göre kavganın sonunda kelle gitmez, galip AK Parti olur. Doğan grubu çatlar ama kırılmaz" Bu sözler bir yıl öncesine kadar Doğan grubunda çalışan Emin Çölaşan'a ai alaska seo t.

Fox tv'de yayınlanan Kadir Çelik’in hazırladığı Objektif programına konuk olan Çölaşan, “Başbakan Tayyip Erdoğan ile Aydın Doğan arasında başlayan kavganın galibi kim olacak, hangisi gider?” sorusuna şu cevabı verdi:

"Bu kavganın sonucunda giden olmaz ancak, Doğan grubu çatlar, fakat kırılmaz. Kavganın galibi de Ak Parti olur. Çünkü Ak Parti daha 2-3 yıl iktidarda ve Doğan Grubunun açığı çok.”

MALİYE'YE DOKUNMA DİĞER BAKANLIKLARI YAZ

Emin Çölaşan, Hürriyet'te yazdığı dönemde, Doğan Grubu ile Ak Parti iktidarının ilişkilerinin iyi olduğu günlerde kendisine, Başbakan ve Maliye Bakanlığı hakkında aleyhte yazılar yazmamasının istendiğini ifade ederek, "Maliye Bakanlığı ile işleri vardı bu yüzden dokunamıyorlardı. Sağlık Bakanlığı veya Milli Eğitim Bakanlığı hakkında eleştiriler yazabiliyordum, ancak Maliye Bakanlığı hakkında asla..." diye konuştu

Kategori : GÜNCEL